Translate

יום שני, 23 בספטמבר 2019

מרוץ הבוז׳ולה הבינלאומי הראשון בישראל שיתקיים ב-4/10 יושק לראשונה עם פסטיבל "חוויה בכרם" כקונספט ייחודי שכמותו לא נראה בארץ עד כה. מאת: שרית יוכפז
מרוץ הבוז׳ולה הבינלאומי הראשון בישראל שיתקיים ב-4/10        
 יושק לראשונה עם פסטיבל "חוויה בכרם" כקונספט ייחודי שכמותו לא נראה בארץ עד כה
חצי מרתון הבוז'ולה שיתקיים ב-4/10 הנו אירוע בינלאומי ייחודי, ששואב השראה ובשיתוף עם מרוץ מרתון הבזו׳ולה הבינלאומי בצרפת, מגיע לארץ ביוזמת חברת מרתון ישראל, אשר חשבה על קריאייטיב וקונספט ייחודי לחבר בין נופי הכרמים וקהילת הרצים בישראלמרתון הבוז'ולה הצרפתי מגיע לישראל ב-4.10 , פעם שנייה בהיסטוריה שיוצא מצרפת - עם 3 מקצים של 21 ק"מ (חצי מרתון), 12 ק"מ ו-5 ק"מ. בהתאם למסורת הצרפתית, גם בארץ יעבור המרתון דרך מסלול היקבים, ביניהם יקבי ברבדו, הרצברג, בראון, בן נון, יערה, בזק, ברקן. מאחורי ההפקה עומד מרתון ישראל שבשיתוף מנכ״ל מרתון הבוז׳ולה הבינלאומי הצרפתי, שמתכוונים להמשיך את מסורת הריצה בתחפושות מושקעות, הצבת תחנות טעימות ליין וכיבוד איכותי, מתחמי מוזיקה להפוגות בריצה, מסיבות ריקודים מקומיות ועוד.

עופר פדן, מנכ"ל חברת מרתון ישראל, מספר: "מרתון ישראל ממשיכה לפעול ולייצר אירועי קונספט ייחודיים בעולם הריצה. במסגרת זו פנינו לבעלי מרתון הבוז'ולה במטרה לייצר שיתוף פעולה בין החברות, הצגנו קונספט המתאים לציבור הרצים הישראלי והם התחברו בהתלהבות לרעיון. אנו מתכוונים להמשיך ולייצר מסורת במרוץ היוקרתי בארץ ובשנה הבאה נפנה לקהלים נוספים בחו"ל במטרה לשבצו במרתונים הבינלאומיים שלנו, המייצרים ערכים של  העצמת חוויית הרץ וחיבור לקהילות נוספות". 
לו"ז האירועים המלא: חמישי (3.10) ארוחת פסטה וחגיגות פתיחת הבוז'ולה 20.00, שישי (4.10) 05.00 פתיחת מתחם + Expo. הזנקות: 06.30 21 ק"מ, 07.00 12 ק"מ, 07.30 5 ק"מ, 08.00 שוק איכרים, 09.45 הופעה של מרשאל מרין, 11.00 – French Party מסיבת הבוז'ולה המסכמת.
למרוץ הבוז׳ולה הישראלי נרתמה להצלחה המועצה האזורית גזרחבל ארץ שבו אלפי דונמים של כרמים ושידוע כאחד הטראוארים הטובים בארץ לגידול ענבי ייןוסייעה בקשירת המרוץ לאירוע פסטיבל היין הגדול המתקיים במועצה בחיבור יקבי הבוטיק האיכותיים שבתחומה בתוך מסלולי הריצה,  חיבור שימשוך אליו רציםתיירים ומבקרים מכל רחבי העולםוישים את ישראל ומועצת גזר על מפת תיירות היין והספורט בעולם.
תמונה ממרוץ בצרפת.


מסלול המרוץ בין הכרמים:

נקודת הזנקה מיקב ברקן אליה צפויים להגיע כ-4000 רצים בתחפושות, משם ריצה לבית הרצל שם יחכו לרצים טעימות יין של יקב בראון ומוזיקה, מנקודת זו ממשיכים הרצים למצפה טל ע"ש צמח טל ז"ל מקיבוץ חולדה, שם יחכה לרצים די ג'י מקצועי עם מסיבת ריקודים וטעימות יין של יקב ברקן (סיום מסלול 5 ק"מ), משם ימשיכו הרצים של ה-12 ק"מ ושל ה-21 ק"מ ליקב ברבדו לטעימות יין  והמשך ריצה ליקבים:  הרצברג , בן נון ויערה , שם יחכה להם הרכב מוזיקלי וטעימות יין  וכן יוכלו לתצפת על "טוסקנה הישראלית"- של נופים מטריפים של מאות דונמים של כרמים. משם ימשיכו כל הרצים ליקב בזק לנקודת תצפית נוספת ומסיבת ריקודים . כאשר רצי ה-  12 ק"מ ממשיכים משם ליקב ברקן לחגיגית הסיום- חגיגת בוז'לה צרפתית, ורצי ה- 21 ק"מ יעשו סיבוב נוסף באותו המסלול ועוד מספר ק"מ בודדים עד לנקודת הסיום .
את אירועי "מרוץ הבוז'ולהב-3-4/10, ייפתחו השנה חגיגות פסטיבל חוויה בכרםשיתקיימו זו השנה השישיתהפסטיבל, הנחשב כאירוע הדגל של מועצה אזורית גזרמושך אליו מדי שנה אלפי מבקרים מכל רחבי הארץייחודו של האירוע הנו ערב הפתיחה בו מציגים ומטעימים את יינותיהם יקבי המועצה מהמובילים בארץבמקביל לאירוע היין יתקיימו מופעים של להקות המחול המקומיותשוק אומנים ומופעים של הרכבים מוסיקליים שונים וסיומו של הפסטיבל במופע מרהיב של אמן מהשורה הראשונה.
רותם ידלין ראשת המועצה האזורית גזר: "אירוע חצי מרתון הבוזו'לה יתחיל כבר ערב לפני בחגיגות פסטיבל חוויה בכרם ה- 6 בכרם ברקן, שם תוכלו לטעום את מיטב התוצרת של המועצה האזורית גזר, להנות מהופעות מעולות ולהיכנס לאווירה המיוחדת של מרתון הבוז'ולה. יין בוז'ולה הוא יין אדום שמיוצר בחבל הבוז'ולה בצרפת, מדובר ביין הצעיר הפופולרי ביותר בעולם ואין כמו המועצה האזורית גזר, כדי לערוך את החגיגה הגדולה הזו שמשותפת לנו ולאומה הצרפתית. לכל מי שחוששים מחצי מרתון (למרות שאין לכם מה לחשוש, מקסימום תשתו קצת יין בדרך), יש גם מקצים ל-12 קילומטר ולחמישה קילומטר ובעיקר מתוכננת חגיגה אמיתית של תחפושות, שוק איכרים ואנשים שמחים."
כל הפרטים באתר מרתון ישראל: www.marathonisrael.co.il

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏‏כולל ‏‎Sarit Yochpaz‎‏‏, ‏‏‏‏אנשים עומדים‏, ‏עץ‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏‏

מידע על האתרים  שתוכלו לבקר בהם  וראיתי אותם במסגרת סיור עיתונאים 

בחסות משרד התיירות באיזור
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏3‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏אנשים עומדים‏‏‏‏


תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עומדים‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏‏

"טעמים בטבע" – משק לוי במושב ישרש

משפחת לוי היא משפחה חקלאית שורשית שבבעלותה גידולי שדה ובעיקר לולי מטילות. המשפחה אוהבת לארח ובשל כך החליטו להקים מרכז מבקרים המוכר את תוצרת המקום והאזור, מקיים אירוח קבוצות ופרטיים ובראנצ'ים בימי שישי. המקום כשר.


יקב בזק כרמי יוסף

בביתם שבכרמי יוסף, מארחים חנן ומשפחתו לטעימות יין המלוות בגבינות תוצרת האזור, שמן זית וזיתים המיוצרים במקום אל מול נוף עוצר נשימה. היקב פתוח לקהל הרחב בכל ימות השבוע בתיאום מראש בלבד. ניתן להזמין גם סיורים בכרמים. את ניהול היקב והאירועים לקח לידיו הבן עמוס אשר מוביל את היקב בהצלחה רבה. 050-6241405 כשר
משתתפי המירוץ יוכלו לעשות אתנחתא במסלול הריצה במקצים ה-12 וה-21 ק"מ .
במקום תהיה, עמדת DJ וריקודים , כיבוד קל וכמובן טעימת יינות היקב ב"קטנה"

יקב ברבדו כרמי יוסף
תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏פעילויות בחוץ‏‏‏

היקב נמצא על כביש 44 סמוך ליישוב כרמי יוסף, והוא היקב היחיד בארץ השוכן בלב הכרמים.
הייננים, פרופ' בן עמי ברבדו ופרופ' עודד שוסיוב, חברי הסגל האקדמי של האוניברסיטה העברית בירושלים, החליטו בשנת 1999, לממש את הידע הרב שצברו בגידול ענבים וייצור יין, והקימו את יקב כרמי יוסף המייצר את יינות ברבדו. ששמם הולך לפניהם בארץ ובעולם. במרכז המבקרים של היקב מתקיימים בנוסף לטעימת יינות, ימי גיבוש לחברות, ישיבות מנהלים, הרמות כוסית, מפגשי חברה, הדרכות יין ועוד050-2207022 כשר
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏שמיים‏, ‏פעילויות בחוץ‏‏ ו‏טבע‏‏‏
 כרם צבי צילום שרית יוכפז

משתתפי המירוץ יוכלו לעשות אתנחתא במסלול הריצה במקצה של ה-12 וה-21 ק"מ .
במקום תהיה תחנת התרעננות, הרכב מוסיקה , כיבוד קל וכמובן טעימת יינות היקב ב"קטנה"
בסיום המסלול תוכלו לפגוש את היקב שוב במתחם יקבי ברקן שם יימכרו יינותיו בהחה מיוחדת למשתתפי המירוץ.

קיבוץ שעלבים אוכלים טוב בשדות איילון

קיבוץ שעלבים הוא קיבוץ שיתופי דתי ובו פועל חדר האוכל והקייטרינג האיכותי "שדות איילון" . קייטרינג כשר המציע מנות ברמת איכות גבוהה, שמגרות את העין וטעימות לא פחות. הקייטרינג ממוקם בקיבוץ שעלבים, בצמוד לצומת לטרון ולמודיעין
ביום המירוץ, יתקיים יריד מכירות אוכל לקראת שבת, בחדר האוכל של הקיבוץ.

משק פז כפר שמואל

משק פז בכפר שמואל אשר בעמק איילון, משק ותיק בו מתגוררים דור רביעי למשפחת פז
המשק מתמחה בייצור שמן זית איכותי ממגוון זנים , אותו מייצרים באיכות כתית מעולה extra virgin, ברמת חומציות ממוצעת של 0.25 ובתנאי אחסון מתקדמים לשמירה על איכותו
מוצרי המשק יוצעו למכירה בירידים שיתקיימו באירועי חוויה בכרם ומרוץ הבוז'ולה.  

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏כולל ‏‎Efrat Levy‎‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עומדים‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏‏

מומלץ.
תמונות-באדיבות מרתון ישראל  ויח"צ 
מאת: שרית יוכפז


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה